30 % sleva na sluneční brýle

HURÁ NA SLUNÍČKO

30 % sleva na sluneční brýle, samozabarvovací skla a sluneční dioptrická skla

Termín akce:
Od 6. 4. 2021 do 30. 6. 2021, nebo do vyprodání zásob.

V rámci promoční nabídky Hurá na sluníčko nabízíme samozabarvovací skla, sluneční dioptrická skla a sluneční brýle se slevou 30%.

Slevy v akci, se vztahují na všechny samozabarvovací skla s označením Sensity, Transitions, fototyp, zabarvené dioptrické skla a sluneční brýle na prodejně. % výše slev na sluneční modely je označena přímo na brýlích. Na identifikačním štítku brýlí je uvedena původní prodejní cena a nová cena po slevě, která odpovídá výši slevy umístěné na brýlích.

Další podmínky:

  • Slevy mohou být uplatněny pouze v případě koupě (nebo objednávky) kompletních brýlí, tj. dioptrická obruba + dvě brýlová skla.
  • Produkty zahrnuty v této akci nemohou být nahrazeny jinými druhy zboží a slevy v této akci nemohou být připočítány k žádným jiným slevám nebo srážkám.
  • Slevy v této promoční akci se vztahují výhradně na určená skla a sluneční brýle, není možné je použít na jiné produkty ani je proplatit.
  • Jednotlivé nabídky a slevy nelze mezi sebou kombinovat a sčítat.
  • Jednotlivé nabídky a slevy nelze kombinovat a sčítat se slevami, které společnost Gemini oční optika poskytuje v rámci své věrnostní a partnerské kampaně Gemini klub.