Maximální ochrana a pohodlí – sluneční sportovní brýle BLIZ

Hledáte ideální sportovní brýle, které vás budou chránit před škodlivým UV zářením a zároveň budou pohodlné a funkční? Pak by vám neměly uniknout sluneční brýle švédské značky Bliz. 

Sluneční brýle značky Bliz jsou univerzální sportovní brýle vysoké kvality. Představují ideální volbu pro profesionální, tak i rekreační sportovce. Tyto brýle vám nabídnou 100% ochranu před UVA a UVB zářením a zároveň se postarají o vysokou optickou kvalitu, díky velmi odolným polyamidovým zorníkům. Zrcadlová skla Hydro Lens System jsou vysoce odolná vůči nárazu. Brýle jsou navíc opatřeny anti-scratch úpravou snižující možnost poškrábání skel a hydrofobní úpravou anti-water, která odpuzuje kapky vody a nečistoty. 

Brýle jsou navíc vybaveny tvarovatelným gumovým nosníkem a pogumovanými stranicemi, díky čemuž jsou velmi pohodlné a drží na místě i při náročných aktivitách. K brýlím lze dokoupit i dioptrickou vložku. Sport si můžete tak naplno užívat i přes to, že trpíte nějakou oční vadu.

Značku Bliz si oblíbila celá řada špičkových světových sportovců. Kolekce Bliz Active představuje několik univerzálních modelů vhodných pro více sportovních aktivit a značka je tak atraktivní pro všechny, kteří žijí aktivním životním stylem. 

Kolekci sportovních brýlí Bliz najdete na našem e-shopu nebo ve vybraných prodejnách. Navíc v rámci věrnostního programu můžete na nejen tyto sluneční brýle využít 35% slevu