IDEÁLNÍ PRÁCE PO ŠKOLE? TA, KTERÁ TI DÁ NEJVÍC ZKUŠENOSTÍ!

3 důvody proč pracovat pro oční optiku Gemini

 

  1. Uč se od nejlepších

Dívej se, jak to dělají ti nejlepší v oboru a uč se od nich. Je to skvělá investice do budoucna, která se ti vyplatí. Oční optiky Gemini jsou součástí skupiny očních klinik Gemini, ta ručí za odborné zaškolení a práci pod profesionálním vedením. Za kvalitu zodpovídá přímo primář MUDr. Pavel Stodůlka, Ph.D., FEBOS.

  1. Ty určuj, kde budeš pracovat

Nepracuj tam, kde ti diktuje zaměstnavatel. Buď to ty, kdo přijde s nápadem, kde zřídit další optiku. Síť optik Gemini je relativně nová a po celé republice teď vznikají nové pobočky. Jaké výhody to přinese tobě?  Práce přijde za tebou, ne ty za ní. Pokud se nám bude líbit tvoje pracovní nadšení i město, které navrhneš, zřídíme optiku právě tam.

  1. Jistou práci ti zaručí firma s dlouholetou tradicí

Práce v nové oční optice Gemini v sobě spojuje výhody nově vznikajících i zavedených firem. Svoboda a tvůj názor při zřizování na jedné straně, na té druhé jistota a zázemí kliniky s dlouholetou tradicí v oboru oftalmologie.  Spolupráce s klinikou Gemini a možnosti dalšího vzdělávání jsou samozřejmostí.

Jaká jsou tvoje očekávání a jaká ta naše si řekneme při osobním pohovoru. Stačí k tomu málo: zašli svůj životopis a krátký motivační dopis na  liska@gemini.cz.

About the author: geminiopti

You must be logged in to post a comment.