Gemini klub

S věrnostním programem už nemusíte čekat na slevové akce. S Gemini klubem čerpáte slevy a výhody po celý rok.

Chceme svým zákazníkům poskytnou tu nejkvalitnější péči za výhodné ceny. Proto je tady pro vás věrnostní program GEMINI KLUB, díky kterému můžete čerpat výhody po celý rok, nejen v určité období roku.

Jaké výhody získáte?

  • 10 % slevu na kompletní sortiment: Využijte 10% slevu na nákup všeho, co si vyberete z našeho sortimentu a to i na nákup kompletních brýlí včetně skel! Jak ve všech našich prodejnách, tak na našem eshopu.
  • + 10 % slevu na kompletní sortiment: Tedy celkem 20% slevu můžete využít pokud jste pacientem Gemini oční kliniky či partnerských lékařů, dále zaměstnancem partnerských společností, zdravotník, pracovník ozbrojených sil ČR a Integrovaného záchranného systému. (Tuto dodatečnou slevu, lze uplatnit pouze při nákupu na prodejnách Gemini oční optiky a nevztahuje se na e-shop).
  • Speciální ceny a slevové akce: Jen a pouze pro vás, členy věrnostního programu, budeme připravovat nabídku vybraného zboží za zvýhodněnou cenu. 🙂
  • Základní servis brýlí zdarma: Svěřte nám vaše brýle do naší péče a my se postaráme, aby byly vždy v perfektním stavu – zastavte se v naší optice a my je vyčistíme ultrazvukem, nasadíme vypadlé sklo, nebo opravíme drobné škrábance na obrubách.
  • 5% slevu na vybrané a nezlevněné zákroky v Gemini oční klinice, které nejsou hrazeny pojišťovnou.

(Jednotlivé slevy se nedají sčítat a kombinovat s jinými platnými akčními nabídkami).

Jak se stát členem GEMINI KLUBU?

  • Jednoduše, stačí se zaregistrovat na kterékoliv pobočce oční optiky Gemini nebo přihlášení do klubu potvrdit při nákupu brýlí na našem eshopu.

Podmínky věrnostního programu GEMINI KLUB:  ZDE