O nás

Na nás se můžete spolehnout! Za českou značkou Gemini stojí profesionální tým očních odborníků, který vás nezklame. Dobře totiž víme, že zrak je ten nejdůležitější lidský smysl, a proto vám věnujeme tu nejlepší individuální péči od měření zraku, výběru obrub, až po předání vašich nových brýlí.

Gemini oční optika s.r.o. vznikla pod záštitou soukromé oční kliniky Gemini, která rozvíjí dlouholetou tradici zlínské oční chirurgie. Spokojenost našich klientů je u nás na prvním místě, a proto je společným cílem oční optiky a kliniky Gemini rozšířit nabídku služeb zákazníkům a poskytnout jim komplexní péči o zrak. Zdraví vašich očí je pro nás velmi důležité, a proto se o vás v oční optice Gemini vždy postará odborně vyškolený personál garantovaný oční klinikou Gemini.

Po měření zraku a konzultaci vám náš personál pomůže s výběrem nových brýlí či kontaktních čoček, popřípadě s vámi probere další možnosti léčby vaší oční vady. Jako jediná síť optik v ČR jsme vám schopni poskytnout informace o všech očních operacích vhodných pro vaše oči a v případě zájmu vás objednat k vyšetření i na operaci. Nezapomínáme ani na následnou péči. Při nákupu brýlí vám garantujeme 100% záruku kvality a spokojenosti.

V roce 2017 jsme otevřeli první pobočku ve Šternberku. Nyní můžete navštívit některou z našich 15-ti poboček po celé České republice.

Přehrát video

U nás si vybere každý

  • Pečlivě vybíráme sortiment vysoké kvality.
  • V optikách nabízíme brýlové obruby různých barev, klasických i extravagantních tvarů.
  • Vybírat si můžete z méně známých i světových značek, jako je například GUESS, Harley Davidson, Paul Frank, Diesel, Genesis, LA MATTA, HIS a další.
  • V naší nabídce naleznete jak cenově dostupné moderní obruby, tak designové brýle od světových značek.
  • V sortimentu nechybí ani velký výběr slunečních brýlí.
  • Nezapomínáme ani na nositele kontaktních čoček. Pomůže vám s výběrem kontaktních čoček a poradí vám, jak je nasazovat a používat.
  • Do brýlových obrub používáme výhradně kvalitní brýlové čočky předních výrobců. Antireflexní, tenčené, multifokální, bifokální, s modrým filtrem, samozabarvovací a další. Nevíte, které pro vás budou vhodné? Nebojte, s výběrem vhodných brýlových čoček vám poradí náš vyškolený personál.

Partnerské slevy

Spolupracujeme se ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNOU MINISTERSTVA VNITRA ČR a RBP

Pro pojištěné v těchto pojišťovnách nabízíme v rámci GEMINI KLUBU 20% slevu na kompletní sortiment.

Karty Edenred Benefits a příspěvek z fondu FKSP

Od 1.8. 2021 lze v našich optikách platit kartou Edenred Benefits! Tato karta se při platbě chová stejně jako ostatní platební karty, přičemž k zaplacení využívá vašich benefitních bodů.

Na prodejnách nepřijímáme Ticket Restaurant to je elektronická stravenka na kartě, určená pouze pro potraviny.

V očních optikách Gemini můžete také uplatnit příspěvek z fondu FKSP.

Dárkové poukazy

Váháte pokaždé co nadělit svým blízkým k narozeninám či na Vánoce? Darujte jim poukaz na nákup v oční optice Gemini. Lze jej využít na celý sortiment, od dioptrických obrub, slunečních brýlí, kontaktních čoček až po doplňky. Každý si tak vybere to, co potřebuje. Dárkový poukaz jednoduše zakupte v některé z našich poboček, dejte do obálky a darujte 🙂 Více o poukazech zde