Měření zraku

Veškeré obavy odhoďte stranou! Díky našim specialistům a nejnovějšímu přístrojovému vybavení vám změříme zrak co nejpřesněji.

Objednejte se na měření zraku

Díky měření zjistíte jaký typ dioptrií potřebujete.

Objednat se

Zrak je pro člověka nejdůležitějším smyslem. Díky němu přijímáme až 80 % informací. V průběhu života se nám zrak vyvíjí a měli bychom o něj pečovat. Na měření zraku bychom měli chodit alespoň jednou za dva roky, osobám nad 40 let doporučujeme jednou ročně. Bohužel většina lidí navštíví optometristu nebo očního lékaře, až začne při čtení oddalovat ruce, přimhuřovat oči při pohledu na hodiny na kostele.

Přitom není se čeho obávat. Měření zraku trvá v průměru 20 min a je naprosto bezbolestné. V našich optikách vás proměří na několika nejnovějších přístrojích kvalifikovaný optometrista. Na základě toho vám určí potřebnou korekci zraku, popřípadě s vámi probere další možnosti léčby vaší oční vady. Díky měření zraku můžeme i v čas odhalit případná oční onemocnění, které jsou potřeba konzultovat s očním lékařem. V našich optikách vás můžeme objednat přímo na odborné vyšetření v Gemini oční klinice.

V našich optikách se můžete na měření zraku objednat pohodlně online přes objednávkový formulář. Stačí si zarezervovat čas a personál vámi zvolené pobočky se s vámi následně spojí. Měření zraku je u nás ZDARMA.