Klikněte a vyzvedněte si zboží na pobočce. Po odeslání vám z vybrané pobočky dojde potvrzení
a informace o termínu vyzvednutí. Zboží zaplatíte v hotovosti nebo kartou při převzetí zboží.
České zdravotní pojišťovny poskytovaly příspěvek na dioptrické brýle všem bez rozdílu až do roku 2019. Za určitých okolností však pojišťovny příplatek nabízí stále.
V důsledku změny zákona o veřejném zdravotním pojištění je od 1. 8. 2019 u pojištěnců nad 15 let zrušena úhrada brýlových obrub a úhrada běžných brýlových čoček pro korekci oční vady menší než 10 dioptrií. Příspěvky na brýlové obruby a čočky z veřejného zdravotního pojištění nadále platí pro děti dle zákonem stanovených podmínek.
Dospělým přispívá pojišťovna na dioptrické brýlové čočky jednou za 3 roky a to pouze v případě, mají-li předepsanou korekci vyšší než ± 10 dioptrií. Na brýlové obruby se příspěvek nevztahuje.
Nicméně, jsou tu možnosti, jak koupit brýle v rámci pojišťovny levněji. V naší oční optice Gemini nabízíme v rámci věrnostního programu GEMINI KLUBU pro pojištěnce ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY MINISTERSTVA VNITRA ČR a RBP navíc 5% slevu na brýlové obruby a sluneční brýle. Využijte tuto slevu a navštivte některou z našich poboček.
© 2020, Gemini s.r.o. – všechna práva vyhrazena | Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies